Apie mus
172
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-172,bridge-core-1.0.4,ajax_fade,page_not_loaded,,vertical_menu_enabled,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-theme-ver-18.4,qode-theme-starflix,disabled_footer_top,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.7,vc_responsive
 

Apie mus

MB „Trifazis

MB „Trifazis“ – specializuojasi elektros, dujų ir šilumos ūkio paslaugų bei darbų, gaisrinės ir civilinės saugos srityse. Komandą sudaro, ilgametę patirtį turintys specialistai. Siekdami teikti efektyvias ir aukštos kokybės paslaugas, mūsų darbuotojai nuolatos tobulinasi mokymuose ir kursuose. Atliekant darbus naudojame naujausius patentuotus įrenginius. Dirbant vadovaujamės principu: profesionaliai ir kokybiškai atliekamos paslaugos – mūsų sėkmės skaitiklis.

electrical-installation-design-P9UAV2K

Misija

Kokybiškai, profesionaliai ir patikimai atliekant darbus garantuoti saugią aplinką, užtikrinant atliktų darbų kokybę, kartu ugdyti ir burti aukštos kvalifikacijos specializuotų darbuotojų kolektyvą.

outdoors-view-of-modern-house-PLMHMA7

Vizija

Būti konkurencingiausia ir pažangiausias idėjas įgyvendinančia elektros, dujų ir šilumos ūkio, gaisrinės ir civilinės saugos paslaugas teikiančia įmone.